Par mums

Gedeon Richter ir inovatīvs, uz pētniecību un attīstību orientēts specializēts farmācijas uzņēmums.

Gedeon Richter mērķis ir palīdzēt sabiedrībai cīnīties ar slimībām, nodrošinot ar inovatīviem farmaceitiskiem produktiem, tādējādi palīdzot cilvēkiem uzlabot dzīves kvalitāti.

Uzņēmumu Gedeon Richter 1901. gadā nodibināja ungāru farmaceits Gedeons Rihters. Pašlaik Gedeon Richter ir kļuvis par multinacionālu farmācijas uzņēmumu, kas nodarbojas ar ražošanu, izpēti un izstrādi, pārdošanu un mārketingu. Uzņēmuma produkti tiek izplatīti vairāk nekā 100 valstīs, galvenā mītne atrodas Ungārijā, un tas nodarbina apmēram 11 000 cilvēkus visā pasaulē.

Inovācijas un oriģinālu zāļu molekulu pētniecība vienmēr ir bijuši galvenie uzņēmuma stratēģijas elementi. Iesaistot 1000 darbiniekus pētniecības un attīstības jomā, darbs jaunu zāļu izstrādē ir koncentrēts divās ārstniecības jomās – ginekoloģija un centrālās nervu sistēmas slimības.

Gedeon Richter vēlas palīdzēt sargāt sievietes veselību un saglabāt dzīves kvalitāti, piedāvājot inovatīvus ārstēšanas risinājumus dažāda vecuma grupu sievietēm.

Uzņēmumam ir unikāla darba pieredze šajā jomā jau kopš dibināšanas. Pirmos pētījumus ar steroīdiem hormoniem veica uzņēmuma dibinātājs Gedeons Rihters. 1966. gadā Gedeon Richter bija pirmais farmācijas uzņēmums, kas Ungārijā ieviesa kontracepcijas tabletes.

Uzņēmums ir viens no retajiem pasaulē, kas piedāvā plašu produktu klāstu ginekoloģisko slimību ārstēšanai. Mēs uzskatām, ka ir būtiski sniegt risinājumus visbiežāk izplatītajām sieviešu veselības problēmām un dzīves situācijām, tādēļ ginekoloģisko produktu piedāvājumā ir mūsdienīgi regulārās kontracepcijas līdzekļi, avārijas kontracepcija, hormonu aizstājterapija, zāles neauglības ārstēšanai, līdzekļi vaginālo infekciju ārstēšanai un maksts mikrofloras atjaunošanai, kā arī zāles dzemdes miomas ārstēšanai.

Kompānija nepārtraukti lūkojās pēc jauniem, inovatīviem produktiem un sadarbības partneriem, lai varētu pilnveidot un papildināt produktu klāstu sievietes veselībai.

Gedeon Richter globālā tīmekļa vietne — www.richter.hu

tīmekļa vietne latviešu valodā — www.richter.lv

Informācija atjaunota: 18.02.2021