Radīta jauna, uzticama vietne – veselības un labsajūtas ceļvedis Sievietesveseliba.lv

Mūsdienās internetā ir pieejams ārkārtīgi plašs informācijas apjoms, tāpēc ir svarīgi zināt, vai patiešām varam uzticēties lasītajam. Portāls Sievietesveseliba.lv ir jauns, uzticams veselības un labsajūtas ceļvedis, kurā atrodamā informācija ir ne tikai noderīga un interesanta, bet arī balstīta uz pētījumiem un pieredzējušu medicīnas profesionāļu viedokli.

Kur sievietēm meklēt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem?

Noskaties video un uzzini, kāpēc portālu Sievietesveseliba.lv iesaka arī Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidente Dr. Vija Veisa!

Projekts tapis ciešā farmācijas uzņēmuma Gedeon Richter un Latvijas medicīnas ekspertu sadarbībā ar mērķi informēt, izglītot un iedvesmot sievietes. Sievietesveseliba.lv apskatīto tēmu loks ir ļoti plašs, tāpēc portālā sev noderīgu informāciju atradīs ikviena sieviete.

  • Kā rūpēties par ķermeni, veselību un labklājību jebkurā vecumā.
  • Laimīgas un veselīgas dzīves priekšnoteikumi.
  • Jautājumi un atbildes par tādām tēmām kā kontracepcija, auglība, menopauze.
  • Pieredzes stāsti par dažādām sievietei svarīgām tēmām.

Lūk, neliels ieskats svarīgākajās portāla Sievietesveseliba.lv tēmās:

Esi vesela – biežākās sieviešu veselības problēmas un pieejamais valsts atbalsts

Katras sievietes organisms ir īpašs, skaists un spēcīgs, taču neviena diemžēl nav pasargāta no nepatīkamām kaitēm, kas var piemeklēt mirklī, kad vismazāk to gaidām. Sievietesveseliba.lv piedāvā medicīnas nozares ekspertu veidotus rakstus par slimībām, ar ko visbiežāk sastopas sievietes, un padomus par to, kā tās novērst.

Starp citu – vai zināji, ka katrai no mums ir pieejami arī valsts apmaksāti izmeklējumi? Jo savlaicīgāk tiek atklāta iespējamā saslimšana, jo ātrāk un efektīvāk to ir iespējams ārstēt.

 

Mīti un patiesība par kontracepciju un hormoniem

Neticami, bet mūsdienās vēl joprojām ir tik daudz mītu un nepatiesas informācijas, kas klejo internetā par šķietami tik pašsaprotamu lietu kā kontracepcija. Ienāc portālā Sievietesveseliba.lv un uzzini, kas par dažādām kontracepcijas metodēm un hormoniem ir sakāms nozares profesionāļiem!

 

Neauglība – tas nav spriedums, bet risināma problēma

Termins “neauglība” nebūt nav tik dramatisks, kā tas izklausās. Šī diagnoze tiek noteikta pāriem, kas dabīgā ceļā nav spējuši ieņemt bērniņu noteiktā laika periodā. Taču tas nenozīmē, ka viss ir zaudēts. Arī ar šo diagnozi var cīnīties, un arī šīs problēmas risināšanā ir pieejams bezmaksas valsts atbalsts!

 

Kas ir menopauze, kādas ir tās izpausmes un kā tās novērst

Mītiem apvītā menopauze… Ko tā īsti nozīmē un kā tā izpaužas? Un kas ir klimakss? Un premenopauze? Kā cīnīties ar karstuma viļņiem? Un, ne mazāk svarīgi – kā saglabāt fizisko un psiholoģisko veselību šajā pārmaiņu laikā? Vairāk par šo tēmu un atbildes uz saviem jautājumiem meklē portālā Sievietesveseliba.lv.

Ienāc Sievietesveseliba.lv un uzzini, kā par sevi parūpēties ik dienas!

06.05.2021.